ProfiKrby se soustředí na krby a krbová kamna – výtečné produkty stavěné dle přání klientů, jež jsou velice variabilní s citem pro design, dále podle celkového výkonu a komplexního užití. Třeba krbová vložka Kobok stoprocentně umí nahradit stavěná krbová kamna, má akumulační dobu trvající až 10 hodin, společensky a esteticky se vyjímá v interiéru.

Kompletní souhrn obsahuje krbové vložky Kobok, potřebné stavební materiály na krby, pomůcky na tepelné rozvody, všelijaká příslušenství pro krby a ostatní doplňkové produkty, populární krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečnostní kouřovody s veškerým příslušenstvím, společně s postupy, údržbou a vyčištěním krbů. Čištění komínů je samozřejmostí. Všichni zákazníci, kteří by si rádi pořídili akumulační krby, krby s akumulační hmotou soustředěnou u krbové vložky, popřípadě ve spalinové cestě a na krbovém plášti, můžou svůj krb obohatit akumulační nádržkou na soustředění energie z vody. Takto vystavěné krby jsou eneregeticky výhodnější, úspory pocítí domácnosti i okolní prostředí.

Bohatá nabídka společnosti pojímá spolehlivá krbová kamna Thorma, krbová kamna Thorma s výměníkem, ekonomicky výhodná krbová kamna akumulační, designová krbová kamna s designem krbu, ani na nestárnoucí sporáky na tuhé palivo. Mezníkem, kterého si nesmírně váží jednotliví zájemci o všechna krbová kamna, estetické krby, designová krbová kamna Thorma a moderní sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou nepostradatelné části jako například náhradní vyzdívka a skla do kamen.

Při vyhledávání vhodné krbové vložky jsou parametry rozděleny na položky: průměrný hodinový výkon, účinnost, rozměry sirky dveří s rámem a výšky dveří, provedení, k tomu navíc přesný průměr kouřovodu. Pro případné zájemce je přichystána krbová vložka, jež je vyvedena v desítkách variant. Před výběrem kontaktujte naše specialisty, již skutečně vědí, která krbová vložka k danému stavení sedne nejlépe.